Ümraniye Temizlik Şirketleri

Yılların kazandırdığı deneyim ile temizlik sektöründeki kalitemizi kanıtlamaya devam eden profesyonel temizlik ekibimiz 7/24 çalışma prensibine uyarak ev ve ofislerinizin hijyenini sağlamaktadır. Disiplinli çalışma saatleri ve temizlikte maksimum hijyen hedefleri doğrultusunda dilediğiniz gün ve saatlerde ev ve iş yerlerinize dek gelen ekibimiz kendi temizlik malzemelerini kullanarak sizlere herhangi bir ek ücret ve iş bırakmamaktadır.

Ümraniye Ev Temizliği

Özellikle her iki eşin de çalışması sebebi ile evli çiftler kendi evlerinin düzenli olarak temizlenmesini sağlayamamaktadırlar. Bu kapsamda devreye giren Ümraniye temizlik şirketleri ile ekonomik bütçe seçenekleri sunarak adresinize kadar gelmekte ve belirlediğiniz gün, belirlediğiniz saatte evinizdeki temizlik ve düzenleme işlerine başlamaktadır. Temizlik ekibimiz isteğe göre bay – bayan personel kadrosuna sahip olup adresinize gelmek, evinize geldiğinde ek bir temizlik maddesi istemek gibi ek maliyetler talep etmeden evinizin hijyenini sağlamaktadır.

Ümraniye Apartman Temizliği

Artan apartman görevlisi maliyetleri neticesinde her geçen gün artan apartman temizliği talepleri neticesinde uzman kadromuz belirlenen apartman temizliklerinizi belirlenen gün ve saatlerde hız ve kalite baz alarak devamını sağlamaktadır. Asgari ücrette gerçekleştirilen zamlar, apartmanın elektrik ev su faturalarındaki artış nedeni ile birçok apartman kendi kapıcılarının emekliliğini sağlayarak apartman temizlik şirketleri ile anlaşma yapmaktadırlar. Bu kapsamda devreye giren temizlik firmamızı seçerek size en uygun bütçelerden birini seçebilir ve apartmanınızın hem temizliğini hem de çöp toplama işlemlerini bir apartman görevlisine göre çok daha uygun maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Ümraniye Buharlı Temizlik

Deneyimli firmamızın tüm personelleri son teknoloji buharlı temizlik ekipmanlarını kullanarak herhangi bir katkı – kimyasal madde içermeden sağlanan temizlik hizmetini yapmaya devam etmektedir. Sizin isteğiniz doğrultusunda buhar ile gerçekleştirilen ev – iş yeri temizliği sayesinde tüm yüzeyleriniz yüksek ısı ile çalışan buharlı temizlik makineleri ile hijyenini sağlayabilmekte ve maksimum enerji tasarrufu imkanını sunabilmektedir.

Temizlik İşlemleri Nelerdir?

Kapınıza kadar gelen temizlik ekiplerimiz eğer ek bir istek – beklentiniz yok ise size sormadan aşağıdaki temizlik adımlarını uygulamaya başlayacaktır;

Ümraniye Temizlik Ücretleri Ne Kadar?

Ümraniye temizlik şiketleri arasında zirvede olan Asm Grup Temizlik firması olarak, detaylı ücret tarifelerini sizlere iletebilmemiz için bizlere mail veya telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Ulaşım sağladıktan sonra aşağıda yer alan bilgileri bizlere iletmeniz durumunda en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacak ve bütçenize uygun temizlik ücretleri bildirilecektir;