Yat Temizliği

Gemiler ve yatlar lüks taşıtlar olduğu için temizlik konusunda büyük özen gösterilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu taşıtlar denize açıldıktan sonra bir süre karaya yanaşmadıkları için seferleri bittikten sonra diğer sefer için hazırlanmalı ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu konuda bireysel olarak bir temizlik çalışması yapmak bazı dezavantajlar doğurabilir.

 

Bunların başında yatta bulunan lüks eşyaların zarar görmesidir. Bu eşyalar sadece düşürme kırma nedeni ile değil temizlik malzemeleri nedeni ile de zarar görebilir. Yüzey çeşitlerine göre doğru temizlik malzemeleri kullanılmadığında eşyalar zarar görecek ve belirli bir süre yıpranarak kötü bir görünüme sahip olacaktır. Bu sorunu yaşamamak için profesyonel temizlik firmaları ile iletişime geçerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

Temizlik şirketleri olarak sizlere sunduğumuz bu hizmetlerimizde yatlarınızda bulunan eşyalar profesyonel bir şekilde temizlenmektedir. Temizlik işlemlerinde yatın iç ve dış yüzeyleri gerekli temizlik işlemleri ile temizlenir ve bir sonraki seferiniz için hazır hale getirilir. Bu çalışmalar yapılırken yat temizliği konusunda profesyonel olan personeller tercih edilmektedir. Böylelikle doğru zamanda doğru temizlik işlemleri yapılarak tam istediğiniz temizlik hizmetini almış olursunuz.

 

Firmamızdan yat temizliği konusunda temizlik hizmetleri almak istiyorsanız temizlik işlemlerinin ne zaman gerçekleştirmek istediğinizi bizlere bildirmeniz yeterlidir. Sizin istediğini tarih ve saatler içerisinde gerekli planlamalar yapılarak temizlik işlemleri gerçekleştirilmekte ve yatınızın tüm bölümleri bu hizmetten yararlanarak mükemmel bir hizmet almanız sağlanmaktadır.

 

Deniz keyfinizi dostlarınızla ve sevdiklerinizle doyasıya yaşamanız için sağlıklı bir ortam sağlamanız gerekir. Bunun için de yardımınıza biz koşuyoruz. Profesyonel ekibimize yapacağı iş konusunda ve kullanılacak ürünler konusunda ciddi bir eğitim süreci sağlamaktayız. Böylece yat temizliği hizmetini sizlere en iyi şekilde sunmaktayız.


 
Yatlarda uzun süre kullanılmamış mutfak gereçlerinin ayrı ayrı kaliteli deterjanlarla temizlenmesi gerekir. Tabi bol su kullanarak da durulama işlemi şarttır. Yatınızda bulunan bütün dolaplar, raflar ve çekmelerin boşaltılarak temizlenmesi gerekir. Çıkan eşyalar temizlenerek kendi yerlerine yine aynı biçimde konmalıdır. Gemi ya da yatlarda bulunan minderlerin, yatakların mikrop ve bakterilerden arındırılarak temizlenmesi için malzemenin özelliğine uygun temizlik ürünlerinin kullanılması gerekir. Uygun ürünlerle yıkanmalı ve detaylı bir şekilde temizlenmelidir.


 
Zemin ve güvertelerin de bol deterjan eklenmiş su ile silinmeli ve bu şekilde temizlik sağlanmalıdır. Zeminlerde kullandığınız halıların da temizliğini emme gücü yüksek ve püskürtmeli vakum makinelerimizle gerçekleştiriyoruz. Bu makinelerimizi kullanarak tertemiz bir iş çıkıyor ortaya. Yat temizliği hizmetimizde bulunan bir diğer detay da yatlarda kullanılan tüm koltuk ve sandalyelerin temizliğidir. Bu eşyalar sabunu bol olan sularla silinmekte ve kumaşla kaplı olan alanların da temizlemesi uygun temizlik ürünleriyle yıkanarak sağlanmaktadır.


 
Ayrıca yatlarda bulunan bütün camların ve çerçevelerin silme işlemini sağlamaktayız. Bu sayede sizlere detaylı ve kusursuz bir temizlik hizmeti sunabiliyoruz. Tabi bu temizlik işlerimizde her hizmetimizde olduğu gibi eğitimli ve uzman personellerimiz görev almaktadır.
 Temizlik hizmeti sağlarken başta yat temizliği olmak üzere müşterilerimizin taleplerine göre hizmet sunuyoruz. Bilhassa yat ve gemilerin temizliklerinde kullandığımız temizlik malzemelerini insan ve çevre sağlığına, doğal yaşama uygun ve herhangi bir zararı olmayan malzemelerden seçmekteyiz. Sektörümüzün ileri gelen firmalarından biri olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz.


 
Ayrıca yatların tamir, yapım ve bakım aşamalarından sonra bulundukları yerlerde ekibimiz tarafından sağlıklı ve kaliteli bir şekilde temizlenmekte ve sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Firma olarak yaptığımız tüm çalışmaları profesyonel iş anlayışımız ile sürdürmekteyiz. Sonrasında ise tamamıyla sağlıklı ve kaliteli bir ortam elde edeceğinizin garantisini verebiliriz.