Stand Temizliği

Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği stantlar haliyle pek çok kirlenmeye ve devamında ziyarete mahal vermeyecek bir kirliliğe bürünebilmektedir. Stand temizliği hususunda en önemli düsturumuz çok iyi bir hijyen anlayışı ile fuarlarda ki yerlerinizi en iyi şekilde düzenlemek ve temizlemektir. Stantlar bildiğiniz gibi kirlenmeye ve hijyenik özelliğini kaybetmeye çok müsait alanlardır. Elbet hizmet verdiğiniz stant’ın temizliği ve hijyeni ise sizin için çok önemlidir.

 

Stand temizliği gerek fuar alanların da gerek ise özel alanlarınızda olarak periyodik şekilde ciddi bir temizlik madde bilgisi sahibi personel tecrübesiyle ve titizlikle yapıyoruz. Zira sağlınız ve güvenliğinizin bu titizliğe bağlı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu sebeple standınızı kendimizinmişçesine temizliyor ve bakımını yapıyoruz.

 

Gerek güzel görünümü gerek ise faydalı kullanım şekli ile stand olarak en çok tercih edilen hassas yüzeylerdir. Sağladığı prestijli hava ve sergilediği estetiksel güzellik de göz doldurmakla birlikte ancak zaman geçtikçe kazandığı kirli görünümleri ile son derece olumuz ve itici bir etki bırakabilmektedir. İçinde bulunduğu alanın hava koşulları ve gelen gidenin bıraktığı kirlilik yüzünden çok kötü bir hale gelen yüzeyler özellikle büyük şehirlerde kaçınılmaz bir sondur.

 

Ancak firmamız bu hususta da en tecrübeli ve uzman ekipleri stand temizliği hususunda itina ile temizleyerek yeniymiş gibi görünmesini sağlayabilmektedir. Bu sayede şirketinizin prestiji içinde bulunduğu alan ile uyum içerisinde olur ve etkilemeye devam eder.

 

Stant temizliği yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ziyaretçilerin olmadığı zamanlarda yapılan temizliğin yanı sıra ziyaretçilerin olduğu zamanlarda yapılan temizliktir. Sizler müşterileriniz ile iletişim halindeyken temizliğin sürekliliğini sağlamak için kimse rahatsız edilmeden gün içerisinde belirli aralıklarla temizlik devam etmektedir.

 

Bu zaman dilimlerinde gerçekleştirilen temizliklerde personellerimiz işlemleri doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek herhangi bir rahatsızlığın oluşmasına izin vermezler. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak temizlik konusunda gerekli olan bütün hizmeti sunmaktayız. Temizlenmesi gereken bölgelere uygun temizlik malzemeleri kullanarak herhangi bir yıpranma sorunu ile de karşılaşılmak. Stantlarınızın her zaman temiz kalmasını istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek hizmet talep etmeniz yeterlidir.

 

Yeni müşteriler çekmek için ilgi uyandırmak için kullandığınız standlarınızın kirlilik içinde olması ve bakımsız hali elbet ters bir etki yaratacaktır bu sebeple firmamız stand temizliği konusunda tecrübeli ve uzman ekibiyle sizin yanınızdadır. Standınızın yükseklik çeşitlerine ve büyüklüğüne göre, en kısa süre zarfın da temizliğini yapar, daha öncesinde yapılan inceleme çalışması ile yapılacak her işi en önemli detayına kadar proje haline getiririz ve bu sayede hızlı, aksamayan bir hizmet gerçekleştiririz.

 

Şirketimiz hem kaliteli hizmeti hem çabukluğu ile tercihiniz olduğunda özellikle stand temizliği konusunda ki fiyatları ile de büyük rahatlık ve maddi açıdan kolaylık sağlamaktadır.