Plaza Temizliği

Başta iş dünyası için, merkezi bir konumda yükselen plazalar, ciddi anlamda önem arz eden sektörel vitrinlerdir. Bu vitrinlerin, öncelikle cephe ve çevre temizliği, sonrasında iş faaliyetlerinin oluştuğu iç, kat ve giriş alanlarının temizliği çok önemlidir.


“İlk görüşte aşk.” Bizim işimize duyduğumuz saygının belki de en iyi tarifidir. Çünkü bu tip alanların temizlik sorumlulukları, dışarıdan ziyaret edenler için göz alıcı ve ihtişamlı bir yapıda olmadığı takdirde, kendimizi işimizde başarılı saymıyoruz. Çalışma ofisleri, mobilyalar, çalışma masaları, ziyaretçi ağırlama alanları ve öğeleri, sekretarya ve misafir karşılama bölümleri için elemanlarımızın iş tecrübelerini en iyi biçimde uygulamaya dökebilecekleri yerlerdir. Bunlar için ayrı ürün kullanımları, malzemelerin pratik şekilde çözüme odaklı kullanılması da bizler için referanslarımızın güvenilir ve daimi olması konusunda ciddiye aldığımız durumlardır.

Plaza Temizlik Şirketi

İş dünyasın kalbi olan merkez ilçeler ve şehir merkezlerinin ticari canlılığının birer göstergesi olan Plazalar, temizlik konusunda ciddi anlamda tecrübe, eleman kalifiyesi, ekipman yeterliliği ve uzmanlık isteyen bir konudur. Plaza temizliği hizmeti baştan sona aslında bir risk yönetimidir. Dış cephe, iç alanlar, çevre ve ofisler bu risk yönetiminin, uzmanlıkla uygulanması gerektiği alanlardır.

Peki, nasıl bir şirket seçimine özen gösterilmeli bu aşamada?

Öncelik her zaman eğitimli personellerimizdedir. Gerekli iş kursları ve eğitimleri, iş güvenliği bilinci ve eğitimi ile bu alanda hizmet veren şirketler tercih edilmelidir. Yükseklik, genişlik ve tek parça cam, dış cephe alanlarının dışarıdan ve içeriden görüntüde hoşnutsuzluğa yer vermeden yapılması da şirketin seçimi için oldukça önemli.