Dershane Temizliği

Öğrencilerin okul dışında eğitim aldığı dershanelerin, öğrenci sağlığı nedeni her zaman temiz tutulması gerekmektedir. Topluma açık ve hersin kullandığı sınıflar, koridorlar, kantinler, tuvaletler gerekli temizlik çalışmalarının yerine getirilmemesi nedeni ile bakterilerin çokça bulunduğu alanlar olabilirler. Böyle bir durumun gerçekleşmesi ise dershanede bulunan öğrencilerin sağlığının tehlikeye girmesi anlamına gelir. Dershane yöneticileri bu konularda sorumlu olduğu için dershane temizliği konusunda azami önem göstermeleri gerekmektedir. Bunu ise firmamız ile çalışarak sağlamanız mümkündür.

Dershane temizliği çalışmalarımızda dershaneyi bir bütün olarak görmekte ve temizlik programlarımızı ders saatlerine göre oluşturmaktayız. Oluşturulan programlar sizinde onayınızı aldıktan sonra zaman aksaması olmadan personellerimiz gerekli temizlik işlemlerini büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Yapılacak olan temizlikte kullanılacak bütün malzemeler ve ekipmanlar firmamız tarafından temin edilmektedir. Bu sayede sizin herhangi bir malzeme alma işlemi ile ilgilenmenize gerek kalmamaktadır. Yapılan genel temizliğin yanı sıra öğrencilerin dershanede bulunduğu zamanlarda periyodik olarak da temizlikler yapılmaktadır.

Sizlere sunulan bu hizmet sayesinde temizlik işlemleri sadece bir kere değil sürekli olarak tekrarlandığı için her zaman hijyen içerisinde öğrencilerin eğitim görmesi sağlanmaktadır. Öğrencilerin bulunduğu alanların yanı sıra öğretmenler odası, kantin gibi bölgelerde de gerekli temizlik işlemleri büyük bir özen ile gerçekleştirilmekte ve her zaman müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalması sağlanmaktadır. Sizlerde dershane temizliği hizmetimizden yararlanarak dershanelerinizin sürekli olarak temizlenmesini ve bu sayede her zaman hijyenik bir ortamda eğitim verilmesini sağlayabilirsiniz.

Derhane Temizliği