Ev Temizliği Hizmeti

Ev Temizliği Hizmeti

Çalışan bayanların, bekârların ve yalnız yaşayanların, ev hanımlarının en önemli sorunu ev temizliği. Özellikle sanayileşen büyük şehirlerde yaşam şartlarının zorluğu sebebi ile evde harcayacak vakit bulamayanlar ev temizliği noktasında muhakkak profesyonel destek almak istemektedirler. Bu sebeple temizlik şirketleri çeşitli şekillerde hizmet sunmaktadır. Şirketimiz de bu aşamada ister günlük, ister haftalık, isterseniz aylık periyotlarda siz müşterilerimize ev temizliği hizmeti sunmaktadır.

EV TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR

Ev temizliğinde aşamaları ve çalışma sıklığını ev sahibi belirler. Günlük, haftalık ve aylık düzenlerde gerçekleştirilen ev temizlikleri içeriğini de yine ev sahibinin talebine göre düzenlemekteyiz.

Günlük ev temizliği

Günlük ev temizliğinde evin tamamı süpürülür. Halı ve koltuk döşemeleri muhakkak iyi şekilde süpürülerek silinir. Cam ve pencereler silinir. Mobilyalar yüzeylerine uygun temizleyici kimyasallar ile tozları alınarak parlatılır. Avizeler temizlenir. Mutfak bölümünde mutfak dolapları silinir. Ocak ve fırın silinerek hijyenik hale getirilir. Banyo ve tuvaletler yine zemin yapısına uygun özellikle derz aralarında oluşan lekeleri de silerek en hijyenik temizlik sağlanır. Eğer ev sahibi talep ederse günlük ütüde yapılabilir. Ancak bu işlem o gün anlaşılan fiyata ek bir ücret gerektirir. Evin bütün bölümlerinde temizlik işlemi bittikten sonra en son yüzeyler güzelce silinerek parlatılır ve ev sahibine teslim edilir.

Haftalık ve aylık ev temizliği

Haftalık ve aylık ev temizliklerinde günlük yapılan temizlikten değişik olarak yerinde halı ve koltuk yıkama işlemleri de yapılabilmektedir. Ev sahibinin talebine göre yine anlaşılan fiyat üzerinden halı ve koltuklar en uygun temizlik malzemeleri ve makineler ile temizlenir. Perdeler yıkanarak asılır. Camlar ve kenarları silinir. Bu temizlik işlemlerinde esas olan zeminlere asla zarar vermeyecek malzeme ve cihaz kullanmaktadır. Genel itibari ile laminant zeminler, banyo ve tuvaletlerde ve cam temizliklerinde buharlı temizlik işlemi kullanılması ayrıca kolaylık ve zamandan tasarruf sağlayacaktır.

EV TEMİZLİĞİ FİYATLARI

Ev temizliklerinde fiyatı belirleyen ev sahibini talebidir. Günlük temizlikte ne kadar ayrıntı ister, ütü yapılacak mıdır? Perdelerin yıkanması ne aralıkta olacaktır ya da duvarlar silinecek midir? Ev sahibi tek kişi mi yoksa çift kişilik bir çalışma mı ister ? Bunların hepsi fiyatları etkileyen sebepler arasındadır. Bir günlük ücreti 150 tl civarında olan temizlik fiyatları haftalık ve aylık periyotlarda düzenli olarak yapıldığında düzenli müşterilerimize daha uygun fiyatlarla teklif sunmaktayız.

EV TEMİZLİĞİ ŞİRKETLERİ

Ev temizlik şirketleri temizlik hizmetini sunduğu her müşterisine kendi personelinin güvenilirliğine dair garanti vermek durumundadır.