Beylikdüzü Temizlik Şirketleri

Kullanım alanı olarak, gün içerisinde en çok insanın girip çıktığı alanlar olduğundan son derece titizlik gerektiren bir temizlik alanıdır. Buna bağlı olarak, AVM’nin halka açık olduğu saatler içerisinde veya gün sonlarında, aralıksız gözetimde olması gereklidir. Başta gıda ürünlerinin sunulduğu dükkânların, yeme-içme alanları personellerimiz tarafından “anında müdahale” önemindedir. Masa, oturma yerleri için de, gün sonlarında ayrıca detaylı bir temizlik yapılarak, gıda alanlarının başta salgınlara, hastalıklara sebep olmayacak dikkat ve önemle temizlenmesi de uzman kadromuzun sorumluluğu altındadır. Ayrıca, dükkânların vitrinleri kadar dükkân önleri ve çevresinin de; ziyaretçilerin gönül rahatlığı ile ziyaret edebileceği şekilde tarafımızca temizlik düzeni kurulur.

Tekrar kullanılacak ekipmanların, kullanım sonrası temizliği yapılır. Şayet kullan-at şekilde temizleme işlemleri gerekiyorsa, bu konuda kaliteli ürünlerin tercihi de aynı şekilde bizlerin sorumluluğu altındadır. Beylikdüzü Migros, Perlavista, Beylicium gibi gün içerisinde onbinlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan büyük AVM’ler bu tip alan temizlikleri konusunda ne kadar titiz davranmakta, herkesin bildiği bir durumdur. Bu bilinç ile iş sorumluluğumuzu sizlere sunmak, deneyimleriniz içerisinde yer almak bizler için son derece önemlidir.

Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği

İş merkezlerinin göbeğinde bir semt olarak, Beylikdüzü Dış Cephe Temizliği bizler için “öncelikli hizmet” niteliğindedir. Bunlar, birçok ulusal ve uluslar arası faaliyetlerde bulunan şirketler olduğu için, bulundukları binaların genel olarak plaza ve rezidans şeklinde olması da; dış cephe temizliklerinin o denli önemli olduğu bilinmesi gerekir. Dış cephelerde, bilindiği üzere genel olarak tek parça veya daha büyük ebatlarda cam ve benzeri kaplama malzemesi kullanıldığı için, periyodik temizlenme ihtiyaçları vardır. Her zaman ki göz alıcılığı sabit kalması, bu tarz periyodik çalışmaların sonucudur.

Dış cephelerde, uzman ve eğitimli personellerin temizlik faaliyetlerinde bulunması için, Beylikdüzü dış cephe temizliği hizmeti veren şirketlerin de, ekipmanlarını ve elemanlarını gereksinimlere göre tamamlaması gerekli. Biz bu bilinçle hareket ederek, “öncelik güvenlik” diyoruz. Eğitimli personelimizin, tüm güvenlik önlemleri standartlara uygun biçimde alınır. Sonrasında, temizlenecek alanı planları yapılarak işlemlere başlanır.

Cephe temizliği için, sonrasında iz bırakmayacak kir ve farklı zorluk derecelerindeki lekelerin özenle yüzeyden temizlenmesi unutulmamalı. Bu aşamada, kullanılacak kimyasal ürünlerin niteliği ve kalitesi, alana uygunluğu da diğer dikkat gerektiren noktalardır. Zorlu lekeler için, gerek duyulursa zemine hasar vermeyecek spatula, cam jileti gibi ürünler ile bertaraf edilmesi gereklidir.

Bu konuda hassasiyetimizi, size işimizin kalitesini sunarak ispatlamak isteriz.