Bakırköy Temizlik Şirketleri

İstanbul tarihi göz önüne alındığında, en eski bilinen ilçelerden olan Bakırköy aynı zamanda şehrin en gözde yerleşim ve ticaret sahalarının da ev sahibi konumundadır.

Bakırköy Temizlik Şirketleri

İlçenin genişliği ve bol çeşitli yerleşim alanları sebebiyle başta kurumsal nitelikteki müşterilere hizmetlerini sunmaktan geri kalmazlar. Birçok sektörde, birçok alternatif hizmet sunan firmalar; özellikle imaj ve hijyen söz konusu olunca, çalışma ortamları ve iş sahalarının temiz durumda olması için, sıkça bu hizmetlere başvurmaktadırlar.

Bu hizmetleri, uzman kadrosu ve geçmişindeki tecrübelerine dayanarak sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Her bir faaliyetimiz, titizlik ve özveri eseridir. Başından sonuna kadar, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile mülkün temizlik ihtiyaçları için yanınızdayız. Bu standart bir barınma alanı dâhil, ticari nitelikteki ofis, dükkân, depo, işyeri, büro ve her akla gelen mülkiyetler için de geçerlidir.

Bakırköy Plaza Temizliği

 

İş dünyasının yönetim merkezi, iletişim ofisi veya müşteri hizmetleri birimleri gibi önemli koordinasyon ve yönetim yerleri için tercih edilen plazalar, Bakırköy Plaza Temizliği hizmetimiz kapsamındadır.

Bu alanların, dış ve iç temizlikleri itina ile tarafımızca yapılmaktadır. Bu aşamada, ekibimizin uzman elemanlarınca iş sahası görev paylaşımı yapılır.

Plaza içi ve dışı, kullanılan ekipmanların en uygun ve sonuç olarak en iyisini verecek şekliyle kullanımı da bizlerin tecrübesiyle sabittir. Plaza temizliğinde dikkat edilmesi gereken ve ilk göze batan yeri, şüphesiz plazanın misafir ile ilk buluştuğu alan olan lobi benzeri alanlardır. Otel lobisi önemiyle bakıyoruz. Zira işyerlerinin ve iş gruplarının özel toplantıları ve faaliyetlerini yürüttükleri plazaların bu hassas noktası bizler için de bir o kadar önemlidir. Ayrıca, kat temizlikleri için büro içleri, koridorlar ve asansör bölgelerinin varsa halıfleks veya halı kaplamalı zeminleri, yoksa parke veya fayans olan sert alanları ayrı titizlikle uygulanacak yöntemlerle tarafımızca temizlenmektedir.

Giriş alanları, lobi, kat ve kat araları, basamak ve merdivenin bütünü, eğlence ve dinlenme alanları, spor alanları, ofis içleri ve ofis önleri plaza temizliğinin ayrılmaz bütünlüğüdür. Bu alanlar için, başta kullanılan malzemelerin kalitesi, ekipmanı kullanan personelin uzmanlığı ve deneyimi de temizliğin başarıyla sonlandırılması için oldukça önemlidir.
 

Bakırköy AVM Temizliği


İstanbul’un tarihi kadar eski olan bu ilçe, aynı zamanda İstanbul nüfusuna oranla en çok insan popülâsyonuna sahip ilçelerinden de biridir. Bu kadar insan kalabalığı, haliyle zamanının büyük çoğunluğunu; başta ihtiyaçlarını gidermek ve eğlenmek amacıyla AVM’lerde geçirmektedir.
Şirketimizin faaliyet alanlarının çeşitliliği kadar, bu faaliyet alanlarındaki iş uzmanlığı ve hizmet kalitesinde iddialıyız.  Bakırköy AVM Temizliği hizmeti verdiğimiz bu uzmanlık alanımız, referanslarımız içerisinde oldukça önemli bir yer edinmektedir.

AVM’lerde gıda, tekstil, dayanıklı tüketim malları ve eğlence merkezleri de dâhil, tüm AVM içi dükkân ve birimlerin öncelikle zemin temizlikleri, ziyaretçilerin kullandıkları oturma masaları, sandalye ve diğer ekipmanlar gün içi faaliyetlerine durmaksızın devam etmektedir. Gıda tüketiminin genelde kısa süreli yapıldığı AVM’lerdeki ilgili bölgelerde,  gün içi sürekli temizlikleri aralıksız devam etmelidir.

AVM temizliği konusunda, tecrübelerimizi sizlere “memnuniyet” parolasıyla yansıtmak için sabırsızlanıyoruz. Ekipmanlarla beraber, kullanımına hâkim personelin eğitimi ve rotasyonları da son derece önemli bir konudur. Her alan için personelin uygun ekipman kullanımı, verilen eğitimler sonrasında maksimum sonuçlar için yapılmaktadır. Tek bir ürün ile tüm alanın temizliği son derece acemice ve yanlış bir hareket olur. O yüzden, zeminlerde dahi zeminin niteliğine göre ( Fayans, Parke, Taş kaplama vs. ) temizliği özellikle dikkat edilmesi gerekir.

 

 

Bakırköy Ofis Temizliği

İş merkezleri içerisinde tüm gün çalışanlar için, çalışma alanlarının hem sağlık açısından hem de müşterilerinin karşılanması aşamasında oldukça önem arz eder. Şirketlerin öncelikleri içerisinde yer alan ofis temizliği aynı zamanda bizlerin de uzmanlık alanları içerisindedir. Bakırköy Ofis Temizliği, kurumsal anlamda hizmetlerimiz arasında sıkça istek aldığımız bir alan. Bizler web sitemiz aracılığı ile, her ne kadar hizmetlerimiz için detaylı bilgilendirme yapıyor olsak da; bu hizmetlerin kalitesini bizzat deneyimleyerek müşterimize aktarmak isteriz.

 

 

 

 

Ofis temizliği

nde, iş yapılan mekânlarla beraber iş sahasında kullanılan malzemelerin, döşeme ve masaların da bir o kadar titizlikle ele alınması gerekir. Ofis temizliğinin incelikleri, uzman personelimizin işindeki hassasiyeti ile iş anında uyguladığımız yöntemlerle belirgin edici biçimde sunulur.