Bahçelievler Temizlik Şirketleri

1992 senesinde, Bakırköy’den ayrılarak yeni oluşum içerisinde günden güne gelişen Bahçelievler, İstanbul’un Avrupa Yakası için önemli bir semt olarak dikkat çekmektedir. Ticaret açısından da Avrupa yakası içerisinde, oldukça önemli bir hacme ve öneme sahiptir.

Bahçelievler Temizlik Şirketleri, bu ticarethanelerin boyutları fark etmeksizin kurumsal bir gereksinimin ilk başvurulan şirketleri olarak göze çarpar. Temizlik ve düzenin bir ticarethane açısından önemi neyse, bizler için müşterilerimizin memnuniyeti de o derece önemlidir.

Bahçelievler Ofis Temizliği

Özel sektör veya kamusal girişimleri ile bilinen Bahçelievler, özellikle işletmelerin çalışma sahalarına gösterdiği önem ile dikkat çeker. Bahçelievler Ofis Temizliği, bu önemin bir eseri olarak birçok firma açısından önceliği olan bir husustur.

Geleneksel ve teknoloji gelişimlerine ayak uyduran birçok farklı işletmeye sahip olan Bahçelievler, konut projeleri kadar, işyeri ve ticaret merkezleri projeleri ile de dikkat çeker. Bu gelişmeler neticesinde, sağlıklı ve güven veren bir işyeri profili müşterilerin gözlemleri açısından son derece önemli. Çalışma alanlarımız olan ofisler de, aynı zamanda beraber çalıştığımız iş arkadaşlarımızın misafir ağırlama faaliyetleriyle titiz bir çalışma gereksinimi duyduğumuzu gösteriyor. Bizler, bu titizliğin ve önceliklerin bilinciyle, baştan sona ofis temizliği hizmetimizle yanınızdayız.

Ayrı oda, çoklu çalışma alanları fark etmeksizin başta ofis ekipmanlarınızın ayrı tecrübe gerektiren temizlenme ve dezenfekte edilme ihtiyaçları uzman personellerimizin tecrübelerine emanet.

Masa, telefon, kullanılan elektronik cihazlar, raf ve dolaplar kadar, ofis zeminleri içinde tecrübelerimize dayandırdığımız kaliteli hizmet anlayışının yansıyacağı alanlar bizlere emanettir. Sizleri evlerinizin konforu ve gönül rahatlığı ile, hijyenik ve temiz bir çalışma sahası için hizmetinizdeyiz. Ekipmanlarımız, kullandığımız kimyasal ürünlerin kalitesi ile, uzman ekibimizin iş aşkı birleştiğinde, sizlere en uygun çözümleri sunmak kalıyor geriye. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimiz bilir ki; bu konuda gerçekten çok hassas davranmaktayız.

Bahçelievler Yangın Sonrası Temizlik

Bireysel veya kurumsal hiçbir şekilde oluşmasını istemediğimiz bu tip felaketlerde, Bahçelievler yangın sonrası temizlik hizmetiyle de yanınızdayız. Yangın sonrası, öncelikle güvenlik güçleri ve itfaiye biriminin araştırma ve teşhis faaliyetleri sonrasında, bizlerin çalışmaları başlar.

Yangın sonrasında, neredeyse hiçbir şekilde kullanılmayacak veya ağır hasar görmüş ekipman ve eşya kalacağından, ilk görüşte imkansız gibi gelen durumlar oluşacaktır. Merak etmeyin, bu bizim işimiz. Öncelikle hasar tespitleri sizlerin gözetiminde yapılacak olup, direktiflerinize uygun şekilde faaliyetlerimize başlarız.

Eşyaların alandan temizlenmesi, zemine geçmiş plastik ürünlerin kazınması ve yanmış alanların yüzey temizliği yanı sıra, duvar, tavan ve tüm pencere döşemeleri de baştan sona temizlenecek alanlardır.

Bu alanların, yapıya zarar vermeyecek şekilde zeminden arındırılması yapılmakla kalmaz. Gereksinimleriniz neticesinde, koruma ve kimyasal kaplama işlemleri de tarafımızca yapılabilmektedir.


Bahçelievler İnşaat Sonrası Temizlik

Birçoğumuz açısından, beklide en zor olan en çok emek harcanan bir alandır, inşaat sonrası temizlik.
Kaba temizlik olarak tabir edilen, inşaat sonrası temizlik aşamadı; inşaat sonrasında kalan zemin lekeler, aşırı toz ve topraklanmış bölgelerin temizliği, cam ve çerçeve temizliği gibi alanları kapsar. Boya ve badana sonrasında, duvarlar kadar olmasa da, akıntı sonrası zeminlerde oluşmuş birikintiler ve kurumuş inşaat malzemesi atıkları biraz daha güç kullanılmasını gerektirir.

Pas, kir, boya atıkları, sıva ve beton kalıntıları, kırık fayans ve tuğla döküntülerinin temizliği için öncelikle büyük çaplı kalıntıların alandan kaldırılması gerekmektedir.

Bu atıkların kaldırılması esnasında, zeminin hasar görmemesi dikkat edilecek bir durum. Bu esnada, yapılan işlerde gösterilecek hassasiyet ile inşaat sahasındaki ince temizlik için zorlaştırıcı bir hata yapmamak önemlidir. Ekip çalışması sayesinde, ilk görüşte uzun sürmesi beklenen inşaat sonrası temizlik işlemleri, beklenenden daha kısa sürede halledilebilir. Fakat şu konuda tekrar belirtmekte fayda var ki, kaba temizlik gözüyle bakılarak biraz daha özensiz davranılırsa, sonrasında yapılacak ve bir nevi son temizlik sayılan ince temizlik için zorlaştırıcı etkiler bırakabilir. Örneğin, boyanın kaldırılması, alçıpanın hasar görmesi, duvarlarda iz kalması gibi.

Bu konuda bizlerin tecrübeleri ön plana çıkıyor. Zira birçok kez deneyimlediğimiz bu temizlik faaliyetlerinde, hangi konularda ne kadar önem gösterilmesi gerektiğini gayet iyi biliriz.