Ataşehir Temizlik Şirketleri

ATAŞEHİR TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

İstanbul’ un insan ve zaman karmaşasında ortaya çıkan iş alanlarındaki fazlalık ve farklılık temizlik şirketlerine duyulan ihtiyacı arttırmıştır.

2008 senesinde ilçe olan Ataşehir konum itibari ile Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy ve Sancaktepe ilçeleri ile komşudur. Genel çevresine bakıldığında iş sahasının kuvvetli olduğu ve İstanbul denildiğinde elit semtler olarak geçen bir coğrafyada yer aldığı kesindir. Bu sebeple gerek iş hayatı bakımından gerek insanların sosyo- ekonomik durumlarından yola çıkarak Ataşehir temizlik şirketlerinin ciddi anlamda iş potansiyeline sahip olduğunu söylemek hiç de yanıltıcı olmaz.

Çünkü ekonomik gelir düzeyinin yüksek olduğu bu ilçede ev hanımlarının dahi temizlik şirketi arayışında olabileceğini düşünecek olursak Ataşehir’in kendisini ispatlamış bir şirket açısından ciddi bir kazanç yolu demektir.

 

ATAŞEHİRDE EN ÇOK KAZANÇ SAĞLAYACAK TEMİZLİK ŞİRKETLERİ

  1. Ataşehir İstanbul’ un zengin çocuğu gibi işleyen bir miras değerindedir. Hal böyle iken, gökdelenlere benzer rezidansların, fuar alanlarının, gösteri merkezlerinin, devlet ve özel hastanelerinin, özel eğitim kurumlarının, kamu hizmet binalarının, otellerin sayıca yoğun olduğu bir ilçedir. Bu sebeple Ataşehir’ de kazanç sağlamak isteyen bir şirketin kesinlikle bu alanlarda faaliyet göstermesi artı puan kazandıracaktır. Bu ilçede aktif hizmet sunmak isteyen bir Ataşehir temizlik şirketi mutlaka bu alanlarda kendisini geliştirmeli ve profesyonelleşmelidir.
  2. İstanbul’un bu modern ve zengin ilçesinde halk daha çok site tarzı birimlerde yerleşmeyi tercih etmektedir. Bu sebeple ilçenin tamamında site, konut, apartman, dış cephe temizlikleri konusunda ciddi anlamda ihtiyaç vardır. Bu sebeple bu alanlarda hizmet sunan firmamız her zaman daha ön planda olacaklardır.
  3. Hizmet alan kesim eğitimli, belirli bir kültür seviyesinin üzerinde olması sebebi ile çalıştırdığı personel bakımından en güvenilir, kontrollü, profesyonel şirketler muhakkak ki tercih sebebi olacaktır. Bu sebeple şirketimiz her zaman dinamik, eğitimli, uzman kadro ile hizmet sundukları müddetçe bu ilçe genelinde çok iyi kazanç elde edebilirler.
  4. Kullanılan malzeme son dönem teknolojisi, kullanılan kimyasal temizleyiciler de doğal ve sağlığa zararlı olmamalıdır. Hizmet sunulan birimlerde bulunan kişilerin çalışmasını ya da yaşamasını engelleyecek hiçbir çalışmaya izin vermemelidir.
  5. İlçe genelinde gökdelen benzeri yüksek binaların varlığı özellikle dış cephe konusunda temizlik talep edildiğinde; firmamız bu yönüyle personelini iyi derecede eğitmiş, sağlık ve can güvenliğini sağlamış olmakla mükelleftirler. Hizmet sundukları iş ortaklarını bu noktada rahatlatıcı seçenekler sunabilmelilerdir.
  6. Firmamız her zaman iş yoğunluğunu göz önünde bulundurarak denetimi sıkı tutan firmalar olmalılardır. Bu her zaman kaliteyi beraberinde getirecek bir çalışma olacaktır.