Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği oldukça uzmanlık gerektiren temizlik çeşididir. Dış cephe temizliği esnasında dış cephe yüzeyi mesela taş, mermer, kaplama, boya vs. birbirinden farklı olarak değerlendirilmeli yüzeylerde ki temizlik kimyasalı kendine özel olmalıdır. Kullanılan kimyasal ürünler kesinlikle Türk Standartları Enstitüsü onaylı belgesine sahip ürünler içinden seçilmelidir. Zira yanlış olacak dış cephe  temizlik şekli etkin ve iyi bir çözümden çok geçici ve dış cepheye zarar vermekte olan bir hizmete dönüşür, aksine aşınmayı hızlandırır.

Yapılan incelemeler, tecrübelerimizin de sayesinde gördük ki, dış cephe  temizliği yılda minimum iki kez yapılmalı,binamızı aşınmaya karşı korumalıyız. Uzmanlarımızca yapılan dış cephe temizliği yüzeylerin tüm hava koşullarına karşı azami ölçüde korumasını sağlayacağı gibi güzel, estetik görünümlerini de koruyacaktır elbette. Diğer çok önemli husus ise, özellikle cam temizliğini yapan kişilerin iş güvenliği gibi hayati işler açışından SSK’lı olmaları gerekliliği, müşteriye güven vermeleridir. 

Gerek güzel görünümü gerek ise faydalı kullanım şekliyle günümüzde bina dış cephesi olarak en çok tercih edilen cam yüzeylerdir. Sağladığı prestijli hava, sergilediği estetiksel güzellik de göz doldurmakla birlikte ancak zaman geçtikçe kazandığı kirli görünümleriyle son derece olumsuz, itici etki bırakabilmektedir. Egzoz dumanı, yağmur izi, kar suyu, çamurlu hava yüzünden çok kötü bir hale gelen cam yüzeyler özellikle büyük şehirlerde kaçınılmaz bir sondur. Ancak firmamız en tecrübeli, uzman ekipleriyle dış cam cephenizi itinayla temizleyerek yeniymiş gibi görünmesini sağlayabilmektedir. Şirketinizin prestiji içinde bulunduğu plaza-binayla uyum içerisinde olur ve etkilemeye devam eder.

Binanızın yükseklik çeşitlerine, büyüklüğüne göre, en kısa süre zarfında temizliğini yapar, daha öncesinde yapılan inceleme çalışmasıyla yapılacak her işi en önemli detayına kadar proje haline getiririz. Hızlı, aksamayan hizmet gerçekleştiririz. Şirketimiz hem kaliteli hizmeti hem çabukluğuyla tercihiniz olduğunda özellikle dış cephe temizliği fiyatlarıyla büyük rahatlık ve kolaylık sağlamaktadır.

Özellikle çok katlı binaların dış cephelerinde, camlı alanın çok olduğu binalarda tercih edilen dış cephe temizliği gerekli güvenlik önlemlerinin alınmasıyla yapılmalıdır. Yüksek katlarda çalışılacağı için temizlik çalışmalar bireysel olarak gerçekleştirilmesi neredeyse imkansızdır. Konusunda uzman kişilerle dış cephelerin temizlenmesi konusunda destek almanız önemlidir. Alınacak olan hizmette dış cephenin hangi periyotlarda temizlenmesi gerektiği konusundada program ayarlanmalıdır. Özellikle büyük şehirlerde egzoz, duman, toz nedeniye sıklıkla kirlenen dış cephelerin temizliğini sağlamak için belirli aralıklarla bu temizliğin tekrarlanması gerekmektedir. Dış cephenin düzenli olarak temizlenmesi için gerekli olan hizmeti sağlamak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Gerekli bütün çalışmalar itina ile gerçekleştirilecektir.

Temizlik hizmetleri arasında belki de en çok uzmanlık vasfı gerektiren temizlik türü bu olsa gerek. Dış cephe temizliği hizmetinde cephe yüzeyi çeşidine göre değerlendirilip yapılmalıdır. Yani paksiding, metal, taş gibi birbirlerinden oldukça farklı yüzeylerin temizlik esnasında kullanılan kimyasallarıda türlerine göre özeldir. Firma olarak temizlik hizmetlerimizde kullandığımız tüm kimyasallar kesinlikle TSE belgeli olan ürünlerdir. 
 
Kimyasal temizleyicilerimizi seçerken kaliteli ve etkili olmalarına son derece dikkat ediyoruz. Ayrıca kalite olmalarını isterken uygulandığı yüzeye herhangi bir zarar vermemesi için özen gösteriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, yanlış zemine yanlış ürün ya da kalitesiz ürün seçtiğimizde sonucu son derece olumsuz olacak ve geçici hizmet sağlamış olacağız.Bu duruma neden olmamak için siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için ürünlerimizin etkili olmalarına ve kalıcı çözümler üretmelerine dikkat etmekteyiz.
 
Dış cephe temizliği hizmetimizi gerçekleştirirken yüzeyleri korozyona karşı korumaktayız. Deneyimlerimiz doğrultusunda şunu söyleyebiliriz ki, dış cephelerinizin temizliğini 1 yıl içerisinde en az iki kez yaptırmalısınız. Böylece binanızın korozyona karşı direncini artırmış olursunuz. Bilinçli, dikkatli yapılan temizliklerde her türlü kire yada toza karşı maksimum direnç sağlanmış olur. Tabi var olan estetik görünüme de herhangi 1 zarar verilmeden korunmalıdır.
 
Hizmetlerimiz içerisinde bulunan diğer önemli noktada, temizlik hizmetini sağlarken hem sizlerin hem alanın hem de personellerimizin güvenliğini sağlamamızdır. Yani iş güvenliği üst seviyede tutarak yaşanması muhtemel sorunları ortadan kaldırmaktayız. Böylece siz değerli müşterilerimizin de güvenini kazanmaktayız.Hem fonksiyonel kullanım özelliği hem de görünümüyle günümüz koşullarında bina cephesi olarak en sık tercih edilen yüzeyler, cam yüzeylerdir. Dış cephe temizliğinde oldukça kolay, pratik şekilde temizlenen yüzeyler olmaktadır.
 
Ayrıca sunduğu kalite ve sergilediği estetik görünümle göz doldurmaktadır. Fakat zaman geçtikçe edinilen yeni görüntüleriyle insanlar üzerinde oldukça itici, olumsuz etki bırakırlar. Asit yağmuru, egzoz dumanı yada rüzgâr gibi dış etkenlerin temas etmesiyle yüzey hızlı şekilde kirlenir, lekelenir. Bunun sonucunda da belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir.

Dış Cephe Cam Temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği

dış cephe temizliği